Logo
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
Blog
13.08.2021
Inovatívne elektrické zásuvky
S rastúcimi požiadavkami na moderný domov, máme neustále viac elektroniky, čo znamená, že potrebujeme viac elektrických zásuviek. Elektrická zásuvka m... čítať celé
15.07.2021
LED žiarovky: spoznajte ich výhody
Led žiarovky (Light Emitting Diodes) sú moderný a technologický pokrok. Led žiarovky sú výkonné, energeticky účinné a majú dlhú životnosť čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. LED žiarovky: spoznajte ich výhody
15.07.2021

LED žiarovky: spoznajte ich výhody

LED žiarovky fungujú iným spôsobom ako tradičné žiarovky. Vďaka tomu sú LED oveľa odolnejšie ako tradičné žiarovky. Technológia LED poskytuje mnoho výhod. Medzi výhody patrí oveľa dlhšia životnosť a  nižšia spotreba energie. Vyššia je tiež bezpečnosť a znižujú sa náklady na údržbu.

Skutočne dlhá životnosť

LED žiarovky môžu vydržať až 50 000 hodín - čo je asi štyrikrát dlhšie ako klasické žiarovky. 50 000 hodín je veľmi dlhá doba - ak je vaše LED svetlo zapnuté na 4 hodiny denne, životnosť môže byť viac ako 30 rokov, pokiaľ sa bude musieť vymeniť.

Energeticky vysoko účinne

LED žiarovky sú vysoko energeticky účinné. V skutočnosti sú výrazne energeticky efektívnejšie ako akákoľvek iná alternatíva dostupná.

LED žiarovky sú energeticky najúčinnejším riešením osvetlenia. Môžu byť až o 90% účinné pri premene energie na svetlo. 

Žiadne oneskorenie

Už ste niekedy vošli do miestnosti a rozsvietili ste a na svetlo ste museli čakať? Možno ste mali rovnaké skúsenosti s fluorescenčným svetlom, ktoré sa zahrieva aj pol minúty, kým ste s istotou videli, čo robíte. Technológie napredujú aj tu, ale pri led žiarovkách neexistuje žiadne oneskorenie. LED svetlo sa okamžite rozsvieti a dosiahne plný jas takmer okamžite.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© BestLED.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk